Inlägg publicerade under kategorin Scheman
Regnbågsschema 2019
07:00 - Everwindfälten
07:30 - Valadalesjön
08:00 - Gyllene fälten (bakom Steve)
08:30 - Firgrove
09:00 - Gyllene fälten (bakom Steve)
09:30 - Glömda hedarna
10:00 - Gyllenåsarnas dal
10:30 - Everwindfälten
11:00 - Glömda hedarna
11:30 - Dews gård i Epona
12:00 - Firgrove
12:30 - Gyllene fälten (bakom Steve)
13:00 - Valedalesjön
13:30 - Glömda hedarna
14:00 - Everwindfälten
14:30 - Valedalesjön
15:00 - Dews gård i Epona
15:30 - Firgrove
16:00 - Gyllene fälten (bakom Steve)
16:30 - Glömda hedarna
17:00 - Gyllenåsarnas dal
17:30 - Everwindfälten
18:00 - Glömda hedarna
18:30 - Dews gård i Epona
19:00 - Firgrove
19:30 - Gyllene fälten (bakom Steve)
20:00 - Valedalesjön
20:30 - Glömda hedarna
21:00 - Everwindfälten
21:30 - Valedalesjön
22:00 - Dews gård i Epona
/Alice
Detta schema gäller inte för 2019!
Uppdaterat schema --> http://alicenightforce.bloggplatsen.se/2019/06/09/11612541-regnbagsschema-2019/
Regnbågen verkar följa samma schema som förra året, vilket var detta:
07:00 - Everwindfälten
07:30 - Valedalesjön
08:00 - Dews gård i Epona
08:30 - Firgrove
09:00 - De gyllene fälten
09:30 - De glömda hedarna
10:00 - Gyllenåsarnas dal
10:30 - Everwindfälten
11:00 - De glömda hedarna
11:30 - Dews gård i Epona
12:00 - Firgrove
12:30 - De gyllene fälten
13:00 - Valedalesjön
13:30 - De glömda hedarna
14:00 - Everwindfälten
14:30 - Valedalesjön
15:00 - Dews gård i Epona
15:30 - Firgrove
16:00 - De gyllene fälten
16:30 - De glömda hedarna
17:00 - Gyllenåsarnas dal
17:30 - Everwindfälten
18:00 - De glömda hedarna
18:30 - Dews gård i Epona
19:00 - Firgrove
19:30 - De gyllene fälten
20:00 - Valedalesjön
20.30 - De glömda hedarna
21:00 - Everwidfälten
21:30 - Valedalesjön
22:00 - Dews gård i Epona
/Alice
Måndag:
16:00 - Firgrove
16:30 - Silverglade
17:30 - Ponnychampionat
18:00 - Moorland och Fort Pinta
20:00 - Moorland och Gyllenåsarnas dal
Tisdag:
16:00 - Firgrove
17:30 - Jorvik
18:00 - Moorland och Gyllenåsarnas dal
20:00 - Fort Pinta och Gyllenåsarnas dal
Onsdag:
16:30 - New Hillcrest
17:00 - Firgrove
17:30 - Ponnychampionat
18:00 - Moorland och Fort Pinta
18:30 - Ponnychampionat
19:30 - New Hillcrest
20:00 - Moorland och Gyllenåsarnas dal
20:30 - Silverglade
Torsdag:
16:30 - New Hillcrest
17.00 - Valedale
17:30 - Jorvik
18:00 - Moorland
18:30 - Ponnychampionat
19:30 - New Hillcrest
20:00 - Moorland och Fort Pinta
Fredag:
16:00 - Firgrove
17:00 - Silverglade
17:30 - Jorvik
18:00 - Moorland och Gyllenåsarnas dal
18:30 - Ponnychampionat och Jorvik
20:00 - Fort Pinta och Gyllenåsarnas dal
21:00 - Valedale
22:00 - Firgrove
Lördag:
10:00 - Firgrove
10:30 - Ponnychampionat
13:00 - Valedale
14:00 - Silverglade
15:30 - Jorvik
16:00 - Fort Pinta
16:30 - New Hillcrest
18:00 - Moorland och Fort Pinta
18:30 - Ponnychampionat
19:30 - Jorvik och New Hillcrest
20:00 - Moorland och Gyllenåsarnas dal
20:30 - Silverglade
21:00 - Firgrove
22:00 - Valedale
Söndag:
10:00 - Valedale
13:00 - Firgrove
14:00 - Silverglade
15:30 - Jorvik
16:00 - Fort Pinta
16:30 - Ponnychampionat och New Hillcrest
18:00 - Moorland och Gyllenåsarnas dal
18:30 - Ponnychampionat
19:30 - Jorvik och New Hillcrest
20:00 - Fort Pinta och Gyllenåsarnas dal
20:30 - Silverglade
/Alice
Må | Ti | On | To | Fr | Lö | Sö | |||
1 |
2 |
||||||||
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
|||
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
|||
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
|||
24 |
25 |
26 | 27 |
28 | 29 |
||||
|